Göz Altı Işık Dolgusu

Göz Altı Işık Dolgusu ile daha genç, daha dinamik bir görünüme tekrar tekrar kavuşun!

Breezeclinic Nişantaşı’nda uygulanan Göz Altı Işık dolgusu, ister genetik kaynaklı ister zamanla oluşabilen göz altı morlukları, çöküntüler ve haklardan kurtulmanızı, daha doğal, daha parlak ve daha canlı görünmenizi sağlar

Göz Altı Işık Dolgusu Nedir?

Zamanla gözaltında kaybolan hacim, morluk ve çizgiler daha belirginleşmeye başlar. Eski canlı görünümünüzü geri kazanmak, daha genç görünmek için FDA onaylı Işık Dolgusu ile cerrahi müdahale gerektirmeyen, acısız bir hyalüronik asit, vitamin ve peptid ekleme uygulamasıdır.

Özelikle gözaltı bölgesi için geliştirilmiş FDA onaylı Teosyal Redensity2 dolgusu içeriğinde göz altındaki cildi besleyen nem seviyesini artıran hyaluronik asit, vitamin ve peptidler yer almaktadır. Uygulama öncesinde cilde lokal anestezik krem uygulanarak uyuşturulur, kanül yardımı ile uzman doktor tarafından dolgu bölgeye bırakılır. Yaklaşık 10 dakikadan kısa bir sürede işlem tamamlanır. Doğal görünümlü, canlı ve parlak bir görünüme hemen kavuşur günlük konforunuza dönersiniz.

Nişantaşı Breezeclinic’de en çok tercih edilen ameliyatsız medikal estetik uygulamaların başında Göz Altı Işık dolgusu gelmektedir.

Hyalüronik Asit, Vitamin ve Peptid ile Canli, Parlak ve Güçlü Göz Çevresine Kavuşun…

Göz Altı Işık Dolgusu ve diğer dolgu uygulamaları, hakkında daha fazla bilgi almak, için bize hemen ulaşabilirsiniz. Bilgi ve Randevu Al 📲

Göz Altı Işık Dolgusu Nasıl Yapılır?

Göz Altı Işık dolgusu klinik ortamda lokal anestezi kullanımı sonrası uyuşturulan bölgeye kanül ile enjekte edilir. Yaklaşık 10 dakika içinde normal konforunuza dönersiniz. Neredeyse herhangi bir acı ve ağrı hissedilmez.

Göz Altı Işık dolgusu işlemi doğru ürün kullanımı gerektirir. Yüzünüzü 3 boyutlu inceleyen ve  anatomisini bilen uzman doktorumuz tarafından yapılması gerekir.  Göz Altı Işık dolgusu işlemi öncesinde, mevcut halinin fotoğrafı alınır. Daha sonra anestezi kremi sürülerek göz altı bölgesinin tamamen uyuşması sağlanır. Öncesinde kliniğimizde yapılan uygulamaları incelemenizi tavsiye ederiz.

Göz altında ışık dolgusu işleminde, kaldırma gücü, su tutma kapasitesi ve cilt ile bütünleşmesini sağlayan sadece seçkin kliniklerde yer alan Teosyal ilaç firmasının üretmiş olduğu Redensity 2 dolgusu kullanılır. Sadece size özel olarak açılan 1 ml /1 tüp Göz Altı Işık Dolgusu, kanül ile yerleştirilir. Herhangi bir acı ve ağrı hissedilmez bir iki sat sonrasında kanül giriş izi kaybolur geriye hiçbir iz kalmaz. Doğal görünümlü istediğiniz canlı bakışlara sahip olarak farkı anında görüntülersiniz.

İşlemden birkaç gün sonrasında kontrol ve gerekirse ek rötuş için tekrar randevu oluşturularak işlem tamamlanır.

İşlem sonrasında herhangi bir kanama, morarma beklenmez. Kanül girişi yapılan yere bant, bandaj vs. gerekmez kullanılmaz. Sosyal hayatınıza hemen dönebilirsiniz.

Tecrübe edeceğiniz gibi oldukça kısa zamanda tamamlanan kolay ve konforlu bir uygulamadır. Unutmayınız ki her gözaltı sorunu Göz Altı Işık Dolgusu ile çözümlenemez, gözaltınızın dolguyu taşıyabilecek güçte olup olmadığı, güçlendirme gereksinimi Doktorumuzca sizlere öncesinde bildirilecektir. Abartılı birbirine benzeyen, gözaltının tamamen doldurulduğu (unutmayın yeni doğmuş bebeklerde bile gözle görünür bir boşluk bulunur) görünümlerden uzak durulur.

Göz Altı Işık Dolgusu fiyatları ve sorularınız için telefonlarımız veya WhatsApp hattımızdan ulaşabilirsiniz.

Göz Altı Işık Dolgusu Kalıcılık Süresi Nedir?

Ürünümüzün internet sitesinde yayımlanan referans aralığına göre, Göz Altı Işık Dolgusu ortalama kalıcılık süresi 24 ay olup kişiden kişiye farklılık göstermektedir.

Hyaluronik asit içerikli dolgular zamanla vücut tarafından emilerek kaybolur ve Göz Altı Işık dolgusu işlem öncesi haline yavaşça geri döner. Kaybolan hacmi büyütmek ve canlı, parlak göz altı bölgesine sahip olmak amacıyla yapılan bu uygulamada dolgu malzemesi olarak hyaluronik asit içerikli kalıcı olmayan, geçici çapraz bağlı FDA onaylı Teosyal Redensity2 ürünü dolgu kullanılmaktadır. Göz Altı Işık Dolgusu içerisine yer alan FDA onaylı dolgu maddesi 24 ay içerisinde vücut tarafından emilerek kaybolur.

Göz Altı Işık dolgusunun herhangi bir yan etkisine rastlanılmamıştır. Bu işlem sonrası arada yaptırılacak kombine göz altı mezoterapi tedavileri, kalıcılık süresini daha da uzatmaktadır.

Göz Altı Işık Dolgusunun Avantajları Nelerdir?

 • Kesinlikle Alerjik reaksiyon yaratmaz.
 • Herhangi bir yan etkisi bulunmaz.
 • Canlı, renk eşitlenmiş biçimde koyu renk halkalardan kontrollü biçimde kurtulmanızı sağlar.
 • Enjekte edilen madde miktarı kontrol edilebilir, bu yüzden hekim, Göz Altı bölgenizin ihtiyaç duyduğu hacim konusunda kontrole sahip olur.
 • Herhangi bir kesi gerektiren cerrahi işlem uygulanmaz.
 • Kullandığınız dolgunun içeriğinden, Göz Altı Işık Dolgusunun bıraktığı etkiden memnun kalmadığınız durumda, dolgularınızı hemen erittirebilirsiniz. Yani dolgu ile işlemi yapılmış bölge eski haline geri döndürülebilir.
 • Günlük konforunuza hemen dönersiniz.
 • Göz Altı Işık dolgusu işlemi hemen sonrasında etkisini anında görebilirsiniz. Bir iki ay içinde ise daha da oturmuş bir göz altı cildi ile karşılaşırsınız.
 • Kişiden kişiye değişmekle beraber ortalama 2 yıl kalır.

Göz Altı Işık Dolgusu Yaptırmadan Önce Nelere Dikkat Etmeliyim?

 • Uzman medikal estetik doktoru tarafından doğru teknik kullanılarak yapılan uygulamalar ve doğru ürün kullanımı çok önemlidir.
 • Göz altı bölgenizin dolguyu taşıma gücü olup olmadığı mutlaka kontrol ettirilmelidir. Gerekirse öncesinde güçlendirici tedavi yapılmalıdır.
 • Aşırıya kaçan uygulamalardan uzak durunuz.
 • Ürün barkodunu alınız isteyiniz.

Göz Altı Işık dolgusu işlemini uygulayan en iyi doktor kim? Kim tarafından tavsiye edildi? Ürünün barkodunu alabildiniz mi? En hesaplı ürün hangisi?

Yüzümüzün en göze çarpan noktasına işlemi yaptırmaya karar verdiğimizde Göz Altı Işık dolgusunu en iyi yapan doktoru araştırmaya başlarız. Tüm Medikal estetik doktorları Göz Altı Işık dolgusunu yapabilir (estetik plastik cerrahlar, dermatologlar ve medikal estetik doktorları). Uygulama öncesi örnekleri ve ürünü mutlaka inceleyerek işlem yaptırınız. Doktorunuzdan işlem öncesi ve sonrası fotoğraflamasını isteyiniz ürün barkodunu inceleyiniz FDA onayını araştırınız. Ve en önemlisi bu ürünün göz altınız için kullanılabileceğinden emin olunuz.

Neden Göz Altı Işık Dolgusu Sonrası Daha Çekici Görünürsünüz?

Zamanla Göz Altı bölgesinde genetik mirasımızın da etkisi ile kararma, halkalanma ve torbalanma oluşur ve doğal olarak yorgun bakışlar meydana gelir. Akıllı telefonlar ve tabletlerin de sosyal hayatımızda kapladığı zaman sonrası aşırı yorulma, uyku düzensizliği olduğumuzdan farklı, yıpranmış ve yaşlı bir görünüme bürünürüz. Göz Altı Işık Dolgusu ile tekrar canlı, parlak ve çekici bir görünüm kazandırılır.

İşlem Sonrasında Ne Yapılmalı ?

Göz Altı Işık dolgu uygulamasından sonra, ilk 6 saat içerisinde, Kanül girişi olan yerlere birkaç saat su değdirmeyiniz, alkol kahve tüketmeyiniz. Sonrasında günlük konforunuzda hareket edebilirsiniz.

Adres


Teşvikiye Mah. Sezai Selek Sok. No:18/3
Nişantaşı, İstanbul

İletişim


Mail: [email protected]


Telefon: 0-532 276 70 39

WhatsApp chat