havyar bakımı

CİLT BAKIMLARI

Olgun Ciltlere Nem Bakımı

Havyar, genç  ve ışıltılı bir cilt için gerekli olan bütün kaynakları içerir. Benzersiz  formülünden  dolayı  hücreleri kolajeni uyarır, cildi sıkılaştırır ve elastikiyetini güçlendirir. İçerisinde kimyasal koruyucu içermeyen şekilde formüle edilmiştir ve güçlü besleyici ve yenileyici özellikleri olan fosfolipidler, amino asit ve peptitleri içinde bulunduran bir kokteyldir.

Hücrenin yeniden yapılanma sürecini destekleyici, canlandırıcı ve cildi serbest radikallerden koruyucu bu cilt bakım uygulaması, zengin ve besleyici  dokusu ile cildi derinlemesine besler ve onarır. Yüksek teknolojili soğutma sistemi ile üretilmiş  ve organik kozmetik olan havyar sadece cansız ciltler için değil aynı zamanda olgun ciltler için de üretilmiş yoğun bir yenileme bakımıdır. İçeriğinde cilt için çok faydalı  ürünler vardır. Avokado, omega3, vitaminler, yaban mersini, yosun, deniz mineralleri gibi… Doğal ve koruyucu içermeyen bir özelliğe sahiptir.

Fresh havyar, erken yaşlanmaya karşı savaşmada oldukça etkilidir. Cildin ana hatlarında bulunması  gereken  nemlendirme, besleme ve sıkılaştırma gereksinimleri, bu 3 aşamalı bakımda bulunmaktadır ve hücre metabolizmasının en derininden itibaren uyarılmasını ve daha genç görünümlü bir cilt için temel besinlerin teminini sağlar. Yoğun nem ile cildin savunmasını güçlü kılar, ciltte kolajeni arttırıp elastin liflerini güçlendirir.

En az 4 seans olmak üzere, haftada 1 uygulanması tavsiye edilir. Her cilt ve yaş grubuna 4 mevsim uygulanabilen, cildin savunmasını artıran bir bakımdır.

Adres


Teşvikiye Mah. Sezai Selek Sok. No:18/3
Nişantaşı, İstanbul

İletişim


Mail: [email protected]


Telefon: 0-532 276 70 39

WhatsApp chat