Paris Işıltısı

Yeni gençlik iksiri Paris Işıltısı ile tanışmaya bekleniyorsunuz

Paris Işıltısı Nedir? 

Paris ışıltısı, zengin içeriği sayesinde hedef dokuyu onarıp beslerken cildin parlak ve ışıltılı görünmesini sağlar. Hatta cildiniz gergin ve pürüzsüz olduğu halde sizi rahatsız eden bir soluklukla genç görünmeyebilir. Bu durumda ihtiyacımız olan şeyi, içeriğinde 56 peptit barındıran NCTF 135 HA ile yani “Paris Işıltısı” ile elde edebiliriz.

Paris Işıltısı Nasıl Yapılır?

Cerrahi olmayan cilt gençleştirme ve yaşlanma karşıtı uygulamalar arasında enjeksiyon yöntemleri arasında nano iğneler ile uygulanan nokta atışı etkisi nedeniyle giderek daha fazla ilgi gören Paris Işıltısı gelmektedir. Paris Işıltısı son derece etkili yüz, boyun, dekolte ve göz altında harikalar yaratan tam size göre bir uygulamadır.

Kozmetik ürün kullanmadan en doğal sonuca ulaşmak maksadıyla yapılan Paris Işıltısı Uygulama öncesinde ise cilt temizlenir ve dezenfekte edilir. Ağrıya duyarlı kişilerde ise talebe göre 20 dakika öncesinden anestezik krem uygulaması ile ağrı ve acı en az seviyeye indirilebilir. Nano iğneleme ürünü ve tekniği ile birkaç dakika içinde tüm vitamin, asit ve diğer peptitler deri altına enjekte edilir. Yüzde herhangi bir tahribat yanma yada alerjik bir reaksiyona neden olmaz. İğne izleri ise birkaç saat içinde tamamen kaybolur. Paris Işıltısı, şu an dünyada güzellik sektöründe bilinçli tüketicilerin en sık tercih ettiği hizmetlerin başında yer almaktadır.

Paris ışıltısı içeriğinde ne bulunuyor, ne işe yarar?

 • Bağ dokunun yenilenip tazelenmesi,  Kolajen ve Elastin proteini sentezlemesi için Amino Asitler bulundurur. Paris ışıltısı içeriğinde tam 24 farklı amino asit bulunmaktadır.
 • Ciltin gençleşmesi, kalitesinin artması için gerekli 12 farklı vitamini içeriğinde barındırır.
 • Paris Işıltısı aynı zamanda güçlü bir antioksidandır. Serbest radikallere karşı cildi koruyan Glutatyon, Glukozamin ve Glukuronik asit, barındırır.
 • Paris Işıltısı cildi metabolik olarak uyarır ve metabolik dengesini güçlü tutar. İçeriğinde çeşitli formlarda Koenzim, Nükleik Asit ve Mineraller bulunur.
 • 56 Farklı içeriğe sahip Paris ışıltısı, mem kaybı yaşayan, kuruyan, kuruduğu için soluklaşıp canlılığını yitiren cildi, içeriğindeki yoğun Hyaluronik asit ile canlandırır, dolgunlaşmasını ve parlamasını sağlar.

Gözaltı Sorunlarıma Paris Işıltısı İyi Gelir mi?

Gözaltı sorunlarının çözümünde genelde ışık dolgusu kullanıldığı ya da ilk olarak bu tedavinin önerildiği görülmektedir. Ancak gözaltı cilt kalitesi dolguyu taşıyacak kadar güçlü olmadığı, ya da ihtiyaç olmadığı durumlarda göz altı restorasyonu için Paris Işıltı Mezoterapisi kullanılması tavsiye edilir. Cilt altına yapılan enjeksiyonlar ile cilt kalitesi artırılarak daha ışıltılı ve parlak bir görünüm elde edilir renk farklılıkları ortadan kaldırılır ve cilt güçlendirilir. Günümüzde daha doğal bir görünüm hedefleyen misafirlerimiz artık, klasik göz çevresi lekelerini, renk farklılıklarını eşitleyen, kırışıklıklarını azaltan, hem de derin ve doğal yapı dokularını yenileyerek taze ve doğal görünüm sağlayan hedefe dönük ve spesifik bir tedaviyle cevap veren güçlü Paris Işıltısı Göz Altı mezoterapileri ile istedikleri görünüme kavuşabilmektedirler.

Paris Işıltısı Kalıcı Mıdır?

Paris ışıltısı, zengin içeriği sayesinde hedef dokuyu onarıp beslerken, aynı zamanda cildin parlak ve ışıltılı görünmesini sağlamaktadır. Misafirlerimizin aklına gelen ilk sorular ise, Bu işlem kalıcı mıdır? Paris Işıltısı kaç ay süre kalır? olmaktadır.

Her medikal estetik uygulaması ve mezoterapi işlemi gibi Paris Işıltısı işleminin de belirlenen protokollere bağlı olarak değişen süreleri bulunmaktadır. Tedavi protokolü uygulama alanı ve beklentilere bağlı olarak ikişer hafta aralıklar ile 1-3 seans arasındadır. Sekiz, on ay sonra tek seans devam protokolleri ile uygulama devam eder. Düzenli yapılan işlemlerde sürenin uzadığı ve etkinin arttığı görülmektedir.

Paris Işıltısı Kaç Gün Sonra Etkisini Gösterir?

Paris Işıltısı önerilen tedavi protokolüne bağlı olarak bir iki hafta içinde etkisini göstermeye başlar. Tam etkiyi görebilmek ve gözle görünen farklılığı anlayabilmek için belirlenen tedavi protokolünün tamamlanması tavsiye edilir.

Paris Işıltısı Fiyatları 2022

Paris Işıltısı cilt gençleştirme, sıkılaştırmadan tutun, parlaklık ve nem kazandırma, cilt canlandırma tedavisine kadar bir birçok farklı durumu tedavi etmek için sıklıkla uygulanmaktadır. Paris Işıltısının en sık uygulandığı durumlar şu şekilde sıralanabilir;

 • Cilt gençleştirmesi ve sarkmasını önleme,
 • Kırışıklık tedavileri,
 • Cilt güçlendirme,
 • Leke tedavileri, güneş lekeleri yok etme,
 • Göz altı bölgesi güçlendirme, renk eşitleme
 • Boyun, el üstü ve dekolte bölgesi kırışıklıklarını giderme

Size özel tek seans ya da birden fazla seans önerisi için hazırlanmış özel Paris Işıltısı fiyatları hakkında bilgi almak için 05322767039 nolu iletişim hattımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Paris Işıltısı Herkese Yapılır mı?

Paris ışıltısı ürünü de bir çeşit mezoterapi uygulamasıdır. Ve genel olarak her kişiye uygulanabilir alerjik hiçbir etkiye rastlanmamıştır. Sadece, aşağıda yazılı durumların varlığında uygulanmaz.

 • Hamilelik ve emzirme sürecinde olan kadınlarda,
 • Ürtiker hastalarında,
 • İnsülin bağımlısı (Şeker Hastalığı ) olan hastalarda,
 • Kanser hastalarının tamamında,
 • Birden fazla ilaç kullanma zorunluluğu olan kalp hastalarında,
 • Uzmanın belirleyeceği diğer durumlarda uygulanmaz.

Paris Işıltısı Öncesi ve Sonrası

Paris ışıltısı öncesi ve sonrası gözle görebileceğiniz oldukça belirgin bir değişim söz konusudur. Cilt rengi canlanır, lekeler silinir veya büyük oranda azalır, cilt altı hacim kazanır daha dolgun ve gergin olur, botoksla müdahale edilemeyen kırışıklıklar azalır, ışıltılı ve genç bir yüze kavuşursunuz. Çekilecek öncesi ve sonrası Paris Işıltısı uygulama fotoğraflarından da belirgin bir gençleşme, gözle görülür değişimi fark edeceksiniz.

Adres


Teşvikiye Mah. Sezai Selek Sok. No:18/3
Nişantaşı, İstanbul

İletişim


Mail: [email protected]


Telefon: 0-532 276 70 39

WhatsApp chat