Lazer Epilasyon

Diode Buz Lazer Nişantaşı’nda
İstenmeyen Tüylerden Lazer Epilasyon ile Kalıcı Bir Şekilde Kurtulun.
Her zaman bakımlı, güzel görünmenin yanı sıra konforlu bir yaşam ve sağlıklı bir cilt için istenmeyen tüylerden kurtulmak Lazer Epilasyon ile artık çok kolay. Sınırsız atış yapabilen ütüleme Diode Lazer Başlığı tüm tüyleri geride bırakmanızı sağlayarak kalıcı ve konforlu çözümler sunmaktadır.  Tüm kıl türlerine uygun üstelik dilediğiniz mevsimde hizmet alabileceğiniz Elos Plus farkı nedir? Motif LHR ve Motif HR ”Ağrısız” epilasyon için ütüleme Diode+IP teknolojisi kullanan cihazımız, buz başlığı sayesinde her türlü kullanıcının seans sürelerini kısaltarak hem ciddi bir maliyet avantajı sağlamakta hem de en önemlisi bu süreci minimum nerdeyse acısız bir şekilde tamamlanmasına hizmet etmektedir.

Lazer Epilasyon Nedir?

Deri altına nüfuz eden enerji, kıl folikülündeki melanin pigmenti tarafından emilerek ısı enerjisine dönüşür. Bu şekilde tüy kökü tahrip edilir ve beslenmesi önlenir. Breeze Clinic’de bu işlem için kullandığımız Elos Plus, en çok talep gören İleri teknoloji soğutucu mekanizması sayesinde son derece acısız ve ağrısız bir müşteri deneyimi sunar. Diode buz lazer ile çok kısa süreli seanslarla istenmeyen tüylerden kurtulmak artık mümkün

Yeni Elos Plus Diode Lazer Epilasyon cihazımız, bronzlaşmış cilt de dahil olmak üzere tüm cilt tiplerinde pigmentli ve minimal pigmentli kılların kalıcı azaltılmasını sağlar.

Yüksek enerjili epilasyon modu “ağrısız” ve çevre dokuya zarar vermezken hızlı bir şekilde, vücuttaki tüm bölgelere uygulanabilir. Cilt üzerine toksik ya da alerjik bir yan etkisi yoktur, cildi tahriş etmez, kalıcı yara izi bırakmaz.  Ayrıca batık kılların ve kıl dönmelerinin de en etkili tedavi yöntemidir. Genel olarak kadın/erkekte tüm vücut lazer epilasyon uygulaması yapılabilmektedir. Sizleri de Nişantaşı lazer epilasyon deneyimine bekliyoruz.

Kadınlarda Uygulama Bölgeleri

 • Koltuk altı
 • Göğüs
 • Göğüs ucu
 • Göbek
 • Bel
 • Popo üstü
 • Genital gölge
 • Bikini bölgesi
 • Tüm bacak ve yarım bacak
 • El ve ayak üstü
 • Dudak üstü
 • Boyun
 • Tüm kol ve yarım kol
 • Sırt

Erkeklerde Uygulama Bölgeleri

 • Ense
 • Boyun
 • Koltuk altı
 • Sırt
 • Omuz
 • Tüm göğüs
 • Göbek

 

Tüyleri Yok Eder Mi?

Nişantaşı Lazer Epilasyon deneyimi ile uygulanan işlem: Deri altına nüfuz eden ışınlar, kıl folikülündeki melanin pigmenti tarafından emilerek ısı tüy kökünün tahrip edilmesine yol açar artık beslenemeyen tüyler dökülür.

Cildime Zarar Verir Mi?

Lazer Epilasyon, sadece kıl kökleri üzerinde etkilidir çevre dokuya asla zarar vermez.

Buzz Diode lazerle En İyi Sonucu Alabilir Miyim?

Elos Plus Diode lazer cihazımız aynı anda atış yaparak acısız ve kesin çözümler sunar. Tüm kıl köklerine uygun olması, yanık, acı uzun seanslar gibi sorunları ortadan kaldırır Buz başlığı ise acısız bir deneyim sunar.

Ne Kadar Sıklıkla Seanslara Gelmeliyim?

Tüm vücut epilasyon Buz Epilasyon sayesinde ortalama 35 dakika sürmektedir. Diğer bölgeler daha kısa sürmektedir. Kişinin kıl yapısına, kıl yoğunluğuna bağlı olarak seans sayıları değişmektedir 4-8 seans  sonrasında tüylerinizden artık kurtulabilirsiniz.

Epilasyon Sonrasında Tüylerimden Kurtulmam Mümkün Mü?

Yaklaşık olarak %95 oranında bir kıl kaybı ile seansları tamamlamaktayız.

Epilasyon Yaptırmak İçin En Uygun Mevsim Hangisidir?

Yıl boyunca dilediğiniz zaman Nişantaşı’ndaki kliniğimizde Lazer Epilasyon yaptırabilirsiniz.

Lazer Epilasyon Kimlere Tavsiye Edilmez?

Gelişimin tamamlanması için 18 yaşının tamamlanması beklenmektedir, bu yaş öncesinde yapılması uygun bulunmamaktadır.

Elos Plus Diode Cihazın Olumsuz Özellikleri Nelerdir?

Cihaz fda onaylı olup herhangi bir risk barındırmamaktadır.

Buz Epilasyon İnce Tüyler, Sarı Tüyler, Koyu Tenler İçin Kesin Çözüm Mü?

Birkaç yıl öncesine kadar sarı, kızıl renkli kıl yapısına sahip kişiler ya da koyu cilt tonuna sahip kişilere epilasyon hizmeti verilememekteydi. Ancak Buz Lazer teknolojisi sayesinde tüm kıl yapılarına rahatlıkla epilasyon uygulanabilmektedir.

Bu Hizmet Sadece Kadınlar İçin Mi?

Kadınlar için uygulanan süreçlerin hemen hemen hepsi, buz lazer epilasyon cihazımızın kolaylığında erkekler için de geçerlidir. Her mevsim uygulanabilmektedir. Sadece var olan kıl köklerinin daha sert olması lazer epilasyon seans sürelerini çok az etkilemektedir.

Egzama hastalığı ya da farklı bir cilt hastalığı olanlar Lazer epilasyon yaptırabilir mi?

Öncelikle dermatoloğunuzdan farklı bir görüş gelmediği sürece kesinlikle tedavinizin tamamlanması sonrasında yaptırmanızı bekliyoruz.

Lazer Epilasyon Öncesi Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir?

Öncelikle uygulama yapılmadan öncesinde cımbız, ağda, epilatör ve tüy dökücü kremler kullanılmamalıdır. Bir gün öncesinde sadece jiletle tüm tüyler alınmalıdır.

Lazer Epilasyon Sonrası Dikkat Edilmesi Gerekenler Nedir?

Güneşlenmekten kaçınılması ve özellikle solaryuma girilmemesi gibi hususlara dikkat edilmelidir. Gerekirse güneş koruyucu krem kullanılması tavsiye edilir.

24 saat boyunca da özellikle lazer epilasyon uygulanan bölgenin kaşınmaması ve aşırı sıcak su ile yıkanmaması tavsiye edilmiştir.

Adres


Teşvikiye Mah. Sezai Selek Sok. No:18/3
Nişantaşı, İstanbul

İletişim


Mail: [email protected]


Telefon: 0-532 276 70 39

WhatsApp chat