velashape

SAĞLIKLI YAŞAM VE ZAYIFLAMA
Hamilelik sonrasında oluşan sıkılaşma ve toparlama ihtiyacına da başarılı çözümler sunar. Vücudun farklı bölgelerinde bulunan ve farklı nedenlerden kaynaklanan çatlakların görünümünde genel bir düzelme sağlar.

Velashape Nedir?

VelaShape III, selüliti düzeltebilecek ve bölgesel incelme ile vücudu şekillendirebilecek tek seans protokolüne sahip bir sistemdir. Yaşantınızın günlük akışını aksatmadan veya size belirgin bir rahatsızlık vermeden çarpıcı sonuçlar almanızı sağlar. Hamilelik sonrasında oluşan sıkılaşma ve toparlama ihtiyacına da başarılı çözümler sunar. Vücudun farklı bölgelerinde bulunan ve farklı nedenlerden kaynaklanan çatlakların görünümünde genel bir düzelme sağlar.

VelaShape’in sırrı; yağ dokularının görünümünü ve hacmini azaltmak için elos teknolojisiyle vakum ve doku manipülasyonunu birleştiren ilk ve tek teknoloji olmasıdır.

FDA (Amerikan Gıda ve İlaç Dairesi) onaylı ve sınıfının en güçlü cihazı olan sistem kızıl ötesi ışınlar, bi-polar radyo frekans dalgaları ve mekanik vakum teknolojilerini üçlüsünün birleştirdiği etkili bir şekilde dokuyu üç milimetreden 15 milimetre derinliğe kadar ısıtabiliyor. Kızıl ötesi ışınlar, bi-polar radyo frekans ve vakum güç birliği teknolojini birlikteliği ile yağ hücreleri ve çevrelerini saran bağdokusunun altındaki kolajen liflerinin derinlemesine ısıtılmasını sağlıyor. Dolaşım hızlanıyor, lenfatik drenaj ve hücre metabolizmasının hızı artıyor. Cilt hücreleri daha fazla kolajen ve fibroblast üretmeye başlıyor. Bu etkiler sayesinde ciltte bir yeniden yapılanma süreci başlıyor. Sonuç; birkaç seansta ciltte sıkılaşma, toparlanma ve selülitlerin görünümünde belirgin bir düzelme ve cildin kalitesinde gözle görülür bir artış sağlıyor.

VelaShape III Hangi Bölgelerde Uygulanır?

Bu işlem en çok kalça, bacak ve karın bölgelerinde uygulansa da, VelaShape cihazında bulunan geniş ve dar bölgeler için tasarlanmış olan iki aplikatör vasıtayısla tüm vücut için güvenli ve etkili bir tedavi sağlar.

Hangi Bölgelerde Kaç Santim Incelme Olur?

Yapılan araştırmalarda uygulama sonrasında müşterilerin karın bölgesinde yaklaşık 2,5 cm, bacak bölgelerinde ise 1,5 cm’lik bir incelme gözlenmiştir. Hastalarımız işlem yapılan bölgede ortalama 1-3 cm arasında bir incelme olduğunu belirtiyorlar. Yeni doğum yapmış kişilerden oluşan hasta grubu ile yapılan bir çalışmada, bu işlem uygulandığı 100 hastadan 97’sinin sonuçlardan son derece hoşnut olduğu bildirilmektedir.

Sonuçların Kalıcılığını Sağlamak Için Ne Yapmalıyım?

Seanslar tamamlandıktan sonra periyodik olarak yaptıracağınız uygulamalar sonuçların kalıcı olmasın sağlayacaktır. Tabii, doğru yaşam seçimleri de sonuçların kalıcılığını belirleyen faktörlerden biridir. Beslenmenize dikkat etmek ve egzersiz yapmak sonuçlarının daha uzun ömürlü kılacaktır.

Bu Uygulama Benim Için Uygun Mu?

Bu uygulama hemen hemen herkes için uygundur. Bölgesel incelme, sıkılaşma ve selülit görünümünü hafifletmek konusunda son derece etkili olan bu tedaviyi sadece cilt kalitesini artırmak için bile deneyebilirsiniz. Bazı müşterilerimiz zayıf oldukları, hatta selülit problemi yaşamadıkları halde vücutlarından hoşnut değildir. Bunun nedeni ise ciltlerinin diriliğini kaybetmesidir ve VelaShape III bu konuda da son derece etkilidir.

Uygulanan Işlem Güvenli Midir?

FDA (Amerikan Gıda ve İlaç Dairesi), bu uygulamanın tüm cilt tipleri için uygun olduğunu ve herhangi bir istenmeyen etkinin söz konusu olmadığını onaylamıştır. Yapılan araştırmalar da kısa ya da uzun vadede bir yan etkiye rastlanmadığını ortaya koymaktadır.

Uygulama Sırasında Acı Hisseder Miyim?

Hastalarımızın neredeyse tamamı işlemi son derece rahat ve konforlu bulmaktadır. Hatta, çoğu bu işlemi gevşemelerini, kendilerini iyi hissetmelerini sağlayan sıcak bir derin doku masajına benzetmektedir. VelaShape teknolojisinin en önemli özelliği, tasarlanırken hastanın cilt hassasiyetini ve konfor düzeyini göz önüne almasıdır. Seans sonrasında işlem yapılan bölgede hastanın sıcaklık hissetmesi son derece normaldir.

ValeShape Yapılan Bölgede Ne Gibi Bir Fark Göreceğim?

ValeShape uygulanan bölgede cilt daha sıkı görünmekte ve bu sıkılık hasta tarafından belirgin bir şekilde hissedilmektedir. Bazı durumlarda, ciltte birkaç saat boyunca kızarıklık görülebilir. Çok nadir olsa da işlem yapılan bölgede hassasiyet görülebilir. Bunlar geçici durumlardır.

VelaShape III Teknolojisinin Avantajları Nelerdir?

Her şeyden önce VelaShape III, bölgesel incelme konusunda FDA (Amerikan Gıda ve İlaç Dairesi) tarafından onaylı ve cerrahi olmayan tek teknolojidir. Kızılötesi ışınları, vakum ve mekanik mesajı bir arada kullanan diğer yöntemlerin aksine sadece VelaShape III klinik olarak kanıtlanmış sonuçlar, etkinlik ve güvenlik garantisi verebilir.

VelaShape III Uygulaması Ne Kadar Sürer?

Tedavi edilen bölgeye ve kaç bölgenin tedavi edileceğine bağlı olarak minimum 60 dakika, 120 dakika sürebilir. Sonuçlarını korumak için, yıl içinde belli aralıklarla tekrarlanması gerekir.

VelaShape III ve UltraShape, ameliyatsız bölgesel incelme, vücut şekillendirme, selülit ve benzer sorunlara çözüm arayanlar için birbirini tamamlayan doğru bir ikilidir.

Adres


Teşvikiye Mah. Sezai Selek Sok. No:18/3
Nişantaşı, İstanbul

İletişim


Mail: [email protected]


Telefon: 0-532 276 70 39

WhatsApp chat