radyo frekans

ANTI AGING

Cilt gençleştirme için kullanılan güvenli, yan etkisiz, basit uygulamalardan biridir. Bu uygulamada, cildin şekillenmesini ve yenilenmesini sağlayarak daha genç bir görünüm kazandırmak amaçlanır.

Radyo Frekans Nedir?

Radyo Frekans, cilt gençleştirme için kullanılan güvenli, yan etkisiz, basit uygulamalardan biridir. Bu uygulamada, cildin şekillenmesini ve yenilenmesini sağlayarak daha genç bir görünüm kazandırmak amaçlanır. Uygulama bölgeleri, alın, göz çevresi, yanaklar, ağız çevresi, çene ve çene altıdır.

Yararları

  • Yüz ovalinin toparlanması, sıkılaşması
  • Yüzdeki ince çizgi ve kırışıklıkların azaltılması
  • Boyun cildinin toparlanması, sıkılaşması
  • Kaşların kaldırılması
  • Cilt renginde canlanma

Uygulama Süresi

Uygulama öncesi herhangi bir hazırlık yapılmaz. Uygulama esnasında mevcut kolejenler sıkılaşarak, yeni kolejen yapımı sağlanır. Radyo dalgaları, deri altındaki dokulara erişirken hasta cildinde derin bir ısı hisseder. Bu ısı hissi, kolejenin sıkılaşmak için gereken sıcaklığa geldiğini gösterir.

45 dakikalık bu uygulamanın sonucu sonucu hemen görülür. Uygulama sonrası herhangi bir yan etkisi olmaz. Çok hafif bir kızarıklık olabilir, o da yarım saat içerisinde kendiliğinden geçer. Uygulama sonrasında dikkat edilmesi gereken bir durum yoktur.

İstenilen sonuçların elde edilmesi için 2 haftada bir olmak üzere toplam 4 seans gerekir. Daha sonra yılda 1 kez tekrarlanarak kalıcılık sağlanır.

Kimlere Uygulanabilir?

Her yaş ve cilt tipinden kişiler için uygundur. Sadece vücudunda platin bulunan, kalp ve böbrek yetmezliği hastalığı olan kişiler için uygun değildir.

Adres


Teşvikiye Mah. Sezai Selek Sok. No:18/3
Nişantaşı, İstanbul

İletişim


Mail: [email protected]


Telefon: 0-532 276 70 39

WhatsApp chat