mezoterapi ile sıkılaşma tedavisi

VÜCUT MEZOTERAPİLERİ

Vitaminlerin, mikroenjeksiyon yöntemi ile direkt problemli bölgeye uygulanmasıdır. 

Mezoterapi İle Sıkılaşma Tedavisi Nedir?

Mezoterapi ile sıkılaştırma terapileri, aynen yüz bölgesinde uygulanan mezolifting (mezoterapi ile yüz germe) tekniği ile hemen hemen vücudun her bölgesinde (kol, bacak, iç bacak, karın, üst göğüs, dekolte, el, sırt, boyun vb..) yaş almaya bağlı olarak gelişen sarkma ve gevşemelerin giderilmesinde kullanılmakta ve başarılı sonuçlar vermektedir.

Bu uygulamada da yine Uzman tarafından ihtiyaç duyulan bölgeye ve kişiye özel hazırlanan vitamin, mineral ve diğer yardımcı maddelerin de olduğu karışım minik enjeksiyonlar ile cildin orta katmanına yani 4-6mm derine verilerek uygulanmaktadır.

Özellikle hızlı sonuç görmek isteyen kişilerde ise, yaş almaya bağlı oluşan sarkmalar, çizgiler, boşluklar vb.. cilt hasarları anti aging kapsamında, sadece organik içeriğe sahip saf hyaluranik asit, dolgu ve diğer yardımcı ürünler ile desteklenerek giderilebilmektedir.

Ayrıca, Bu uygulamada paralel olarak kullanılan RadyoFrekans prosedürü, cildin alt katmanına ısı vererek özellikle bölgesel incelmede yağ hücrelerinin küçülmesini ve cildin sıkılaşmasına neden olarak vücut hatlarının daha belirgin hale gelmesinde ciddi fayda sağlamaktadır. RadyoFrekans terapisi eklenerek yapılan bel, bacak ve kol bölgelerinde yağ hücreleri yoğun olduğundan özellikle az kilolu veya balık etli olarak tabir edilen kişilerde vücut kıvrımlarının, belirginleşerek ortaya çıkması ve uygulanacak diyet programı sayesinde çok efektif sonuçlar elde edilmektedir.

Kişiye göre değişen 4 ile 10 seans arasında süren bu uygulamada uzman bölgesel cilt sarkma ve gevşemelerini ortadan kaldırmayı amaçlamaktadır.

Adres


Teşvikiye Mah. Sezai Selek Sok. No:18/3
Nişantaşı, İstanbul

İletişim


Mail: [email protected]


Telefon: 0-532 276 70 39

WhatsApp chat