hakkımızda

Breeze Clinics

Breeze Clinics Nişantaşı Estetik Güzellik ve Sağlıklı Yaşam Merkezi olarak doğal güzelliğinizi ortaya çıkarmayı hedefleyen ekibimizle Güzellik Terapisi’nin her alanında oldukça yetenekli ve tüm güzellik ihtiyaçlarınızla ilgilenmeye adanmış bir danışmanlık işletmesiyiz.

İstanbul, Nişantaşı adresinde hizmet vermekte olan işletmemizin vizyonu, gelişmiş kozmetik prosedürleri dahil olmak üzere hem erkek hem de kadın bireylerin en iyi şekilde görünmesini ve hissetmesini sağlayan sağlıklı yaşam, estetik ve güzellik hizmetlerinin sunumunu danışmanlığını sağlamaktır.

Hedefimiz, konusunda uzman ekibimizle, misafirlerimizin ihtiyacına yönelik taleplerini değerlendirerek, doğal güzelliğinizi ve iyi hissetme halini ortaya çıkarmaktır. Hali hazırda sağlıklı yaşam, medikal estetik ve güzellik hizmetlerinin her alanında yenilikçi, ar-ge odaklı misyon benimsenerek oldukça etkili ve misafirlerin tüm ihtiyaçlarına çözüm üretmek, sektörde alışagelmiş hizmet ve sunumlarını reel anlamda farklılaştırarak kendinizi özel hissettiğinizi fark edeceğiniz bir güzellik, estetik ve sağlıklı yaşam merkeziyiz.

Ayrıca, alanında 14 yıllık tecrübemizle, misafirlerimizin Plastik Cerrahi ve diğer sağlık hizmeti branşlarında da etik, beklentilerinin tam olarak anlaşıldığı, bu süreçte doğru fikir edinmesini ve buna bağlı doğru kararları vermesini sağlamaya yönelik danışmanlık hizmetlerini vermekteyiz.

Adres


Teşvikiye Mah. Sezai Selek Sok. No:18/3
Nişantaşı, İstanbul

İletişim


Mail: [email protected]


Telefon: 0-532 276 70 39

WhatsApp chat