Gıdı Eritme

Artık ameliyat gerektirmeden üstelik konforunuz da bozulmadan gıdınızdan Gıdı Eritme mezoterapisi ile kurtulabilirsiniz.

Gıdı Eritme Nedir?

Sadece liposuction ve çene germe ameliyatı ile çözülen bir sorun olmaktan çıkan Gıdı eritme işlemi, anti-aging teknolojilerinde gelişen yenilikler ile birkaç seansta sorun olmaktan çıkmaktadır. İster genetik faktörler, ister aşırı ve sık kilo alıp vermek olsun çene altı bölgesindeki yağ toplanması, cilt ve dokunun elastikiyet kaybı, yüzünüzü yaşlı, yorgun ve de kilolu gösterir. Neyse ki, gıdı olarak adlandırılan ve yüz ovalinin bozulmasına neden olan bu estetik soruna ameliyat gerektirmeden müdahale etmek mümkün.

Gıdı Eritme Nasıl Yapılır?

Cerrahi olmayan bölgede bulunan yağlardan kurtulurken aynı zamanda cildin sıkılaşması sağlanır.  Ameliyat gerektirmeyen, enjeksiyon yöntemi ile uygulanan nokta atışı etkisi nedeniyle giderek daha fazla ilgi gören Gıdı Eritme mezoterapisi, beklentilerin çok üzerinde etki göstermektedir. Gıdı Eritme son derece etkili boyunda meydana gelen oval şekilden kurtulmak için yapılan tam size göre bir uygulamadır.

İşlem zengin içeriği sayesinde hedef dokuda yer alan yağlardan kurtarıp bölgeyi onarıp sıkılaştırırken,  cildin daha gergin ve zarif görünmesini sağlar. Gıdı Eritme Uygulama öncesinde ise cilt temizlenir ve dezenfekte edilir. 20 dakika öncesinden anestezik krem uygulaması ile ağrı ve acı en az seviyeye indirilir. Nano iğneleme ürünü ve tekniği ile birkaç dakika içinde tüm vitamin, asit ve diğer peptitler deri altına enjekte edilir. Gıdı eritme uygulaması maksimum 10 dakika içinde tamamlanır. Bölgede herhangi bir tahribat yanma yada alerjik bir reaksiyona neden olmaz hemen sonra günlük hayata dönülür. Gıdı Eritme, şu an dünyada güzellik sektöründe bilinçli tüketicilerin en sık tercih ettiği hizmetlerin başında yer almaktadır.

Gıdı Eritme Herkese Yapılır mı?

Gıdı Eritme ürünü de bir çeşit mezoterapi uygulamasıdır. Ve genel olarak her kişiye uygulanabilir alerjik hiçbir etkiye rastlanmamıştır. Sadece, aşağıda yazılı durumların varlığında uygulanmaz.

  • Hamilelik ve emzirme sürecinde olan kadınlarda,
  • Ürtiker hastalarında,
  • İnsülin bağımlısı (Şeker Hastalığı ) olan hastalarda,
  • Kanser hastalarının tamamında,
  • Birden fazla ilaç kullanma zorunluluğu olan kalp hastalarında,
  • Uzmanın belirleyeceği diğer durumlarda uygulanmaz.

Gıdı Eritme Kaç Seans Yapılır?

Gıdı eritme uygulaması ile 10 günde 1 kez olmak üzere, doktorumuzun muayeneniz sonrası belirleyeceği 2-6 seansta gıdı bölgesindeki yağ dokusu eritilir, boyun bölgesi hedeflenen forma kavuşturulur. Tüm yıl boyunca uygulanabilir. Gıdı bölgesine anestezik krem sürülerek bu bölgenin 20 dakika içinde uyuşması sağlanır ve uygulama sırasında ağrı hissedilmez. Günlük konforunuza hemen dönersiniz.

Gıdı Eritme Kalıcılığı Ne Kadar?

Gıdı Eritme, zengin içeriği sayesinde hedef dokuya istenilen form kazandırılırken, aynı zamanda cildin daha sıkı görünmesini sağlar. Misafirlerimizin aklına gelen ilk sorular ise, Bu işlem kalıcı mıdır? Gıdı Eritme kaç ay süre kalır? olmaktadır. Yağ hücreleri kalıcı olarak parçalandığı için aşırı kilo almadıkça gıdı bölgesinde yağlanma artışı olmaz.

Gıdı Eritme Kaç Gün Sonra Etkisini Gösterir?

Gıdı Eritme önerilen tedavi protokolüne bağlı olarak bir iki hafta içinde etkisini göstermeye başlar. Tam etkiyi görebilmek ve gözle görünen farklılığı anlayabilmek için belirlenen tedavi protokolünün tamamlanması tavsiye edilir.

Gıdı Eritme Fiyatları

Gıdı Eritme boyun bölgesi ideal formuna kavuşturma, sıkılaştırma gibi birçok farklı durumu tedavi etmek için sıklıkla uygulanmaktadır. Size özel seans önerisi için hazırlanmış özel paket fiyatları (Gıdı eritme fiyatları) hakkında bilgi almak için +90 532 276 70 39 nolu iletişim hattımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Gıdı Eritme Öncesi Sonrası

Gıdı Eritme öncesi sonrası gözle görebileceğiniz oldukça belirgin bir değişim söz konusudur. Cilt dokusundaki fazlalık yağlar eritilir, cilt altı toparlanır sıkılaştırılır daha sağlıklı ve genç bir yüze kavuşursunuz. Çekilecek öncesi ve sonrası Gıdı Eritme uygulama fotoğraflarından da belirgin bir gençleşme, gözle görülür değişimi fark edeceksiniz. Birçok uygulamayı incelemek ve ücretsiz muayene olmak için kliniğimize bekleriz

Adres


Teşvikiye Mah. Sezai Selek Sok. No:18/3
Nişantaşı, İstanbul

İletişim


Mail: [email protected]


Telefon: 0-532 276 70 39

WhatsApp chat