meso-vit (mezoterapi etkili)

CİLT BAKIMLARI

Cilt kusurları , kırışıklık, pigmentasyon lekeleri, aşırı hassasiyet ve elastikiyet kaybı gibi sorunlar yaşayan tüm hastalar için uygundur ve cildin gençliğini ve canlılığını yeniden kazanmasına yardımcı olur.

Meso-Vit (Mezoterapi Etkili) Nedir?

Estetik tıbbın gelişmesi ve medikal güzellik işlemlerinin popülerliğinin artması ile kadınların medikal uygulamalarla aynı sonuçları veren cilt bakım ürünlerine ilgisi gün geçtikçe artmaktadır. Meso-Vit bakımı, cilt kusurları , kırışıklık, pigmentasyon lekeleri, aşırı hassasiyet ve elastikiyet kaybı gibi sorunlar yaşayan tüm hastalar için uygundur ve cildin gençliğini ve canlılığını yeniden kazanmasına yardımcı olur. Aynı zamanda medikal mezoterapi seanslarından sonra cildi hızlı bir şekilde sakinleştirme ve iyileştirme sürecine sokarak medikal uygulamaları destekleyici etkiler gösterir.

Yararları

Bu bakımlar, cildi iyileştirici özellikleri ile bilinen A, E ve C vitaminlerinin desteği ile cildin yeniden yapılanması, fibroblast sentezinin uyarılması, antioksidan etki, hyaluronic asit üretiminin uyarılması, hidrasyonun sağlanması ve UVA / UVB ışınlarına karşı cildin korunması hedeflenir. Mezoterapi etkisini ise “Micro Pick” ve ” Skinjector” aparatları ile mikro enjeksiyonları taklit ederek, nano partikülleri ve vitaminlerin deri altına nüfuzunu kolaylaştırarak gösterir.

Uygulama Süresi

TEMİZLEME: Derme Calm Gentle Temizleme Sütü ve Derma Calm Yatıştırıcı Losyon ile yüz ve boyun temizlenerek arındırılır.

PEELING: Mese-Vit Zeloit Scrub ile kuru cilde 3 dakika boyunca peeling yapılır. Su ile temizledikten sonra Derma Calm serisi toniklerinden biriyle cilt canlandırılır.

MASAJ: Meso-Vit Yatıştırıc Jel ile 10 dakika rahatlama masajı yapılır.

YENİLEYİCİ SERUM: Meso-Vit A Regeneration Serum (A vitamini serum) cilde uygulanır.

SKINJEKTOR ile tüm yüz ve boyuna masaj yapılır.

CANLANDIRICI SERUM: Meso-Vit C Brightening Serum (C vitamini serum) cilde uygulanır.

ROLLER UYGULAMASI: Meso-Vit Cream’in yarısı cilde uygulanır. Micro Pick tüm yüz ve boyuna uygulanır.

MASAJ: Meso-Vit Cream’in kalan yarısı 10 dakika masajla cilde yedirilir.

MASKE: Meso-Vit Meso Particles maske tüm yüz ve boyuna uygulanır. 15 dakika bekletildikten sonra cilt tonikle canlandırılır.

SERUM: Meso-Vit Koruyucu Serum (E vitamini serum) cilde yedirilir.

NEMLENDİRME: Multi Vitality Fluid cilde uygulanarak bakım sonlandırılır.

Kimlere Uygulanabilir?

Meso-Vit bakımı, cilt kusurları , kırışıklık, pigmentasyon lekeleri, aşırı hassasiyet ve elastikiyet kaybı gibi sorunlar yaşayan tüm hastalar için uygundur ve cildin gençliğini ve canlılığını yeniden kazanmasına yardımcı olur.

Adres


Teşvikiye Mah. Sezai Selek Sok. No:18/3
Nişantaşı, İstanbul

İletişim


Mail: [email protected]


Telefon: 0-532 276 70 39

WhatsApp chat