perfection (leke bakımı)

CİLT BAKIMLARI

Pigmentasyon dengeleyici bu bakım, melanosit çekirdeğini içinde bulunan DNA genlerinin üzerine etki ederek, melanogenesis süreci başlamadan önce harekete geçebilen, tamamen yenilikçi bir yöntemdir.

Perfection (Leke Bakımı) Nedir?

Pigmentasyon dengeleyici bu bakım, melanosit çekirdeğini içinde bulunan DNA genlerinin üzerine etki ederek, melanogenesis süreci başlamadan önce harekete geçebilen, tamamen yenilikçi bir yöntemdir. Pek çok kozmetik ürün geleneksel bir yöntemle cildin üst tabakasına etki ederken, leke tedavisi mümkün olduğunca derine nüfuz eder.

Uygulama Süresi

TEMİZLEME: Perfection Acti-White Milk ile yüz ve boyun temizlenir. Ardından cilt pamuk yardımıyla toniklenir.

PEELING: Melano Clear Spot Scrub yüze ve boyuna uygulanır. Dairesel hareketlerle peeling yapılır. Sonrasında ıslak bir sünger ile cilt arındırılır. Acti-White Lotion ile cilt temizliği tamamlanır.

SERUM: Melano Stop Serum emilene kadar yüze ve boyuna masaj yaparak uygulanır. Abrasive Twister kullanılarak pigmentasyon lekelerinin üzerine fazla bastırmadan dairesel hareketlerle yüzde gezdirilir.

MASAJ: Melano Repair Night Concentrate ile 10 dakika yüze ve boyuna masaj uygulanır.

MASKE: Extra White Mask ile Acti-White Lotion tonik bir kapta karıştırılarak yarısı ince tabaka halinde tüm yüze uygulanır. Bio Optic Lotion ile ıslatılmış pedler göze yerleştirilir.Yüz ve boyuna gazlı bez yerleştirilerek maskenin kalanı kalın bir tabaka halinde uygulanır ve 15 dakika bekletilir. Gazlı bez alınarak cilt su ile, ardından da Acti-White Lotion ile temizlenir.

SERUM: Depigmax Serum pigmentasyon lekelerinin üzerine uygulanır.

NEMLENDİRME: Perection Nutri Cream uygulanır ve bırakılır. Bakımdan sonra kendi kendine emilimini sağlayacaktır.

Adres


Teşvikiye Mah. Sezai Selek Sok. No:18/3
Nişantaşı, İstanbul

İletişim


Mail: [email protected]


Telefon: 0-532 276 70 39

WhatsApp chat